Yanıtları Görmek İçin Tıklayınız!

dentroll nedir?

dentroll diş fırçanıza ulaşamadığınız zamanlarda, ağız içi hijyeninizi sağlayabileceğiniz pratik ve konforlu bir ürünüdür.

dentroll 'ün içeriğinde ne var?

dentroll'ün etken maddesi, Gundelia Tournefortii (Kenger) adındaki bir bitkidir. Bu bitkinin uluslarası düzeyde tıbbı yayınlarla ıspatlamış antibakteriyel, antiviral, antiinflamatuar gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

dentroll ağız floramı bozar mı?

dentroll, ağız florasını bozmadan ağızdaki zararlı etmenleri yok eder. Ayrıca dentroll'ün Ph'ı, ağız Ph'ına uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.

dentroll 'ün yutulmasında bir sakınca var mı?

dentroll diş fırçanıza ulaşamadığınız zamanlarda, ağız içi hijyeninizi sağlayabileceğiniz pratik ve konforlu bir ürünüdür.

dentroll diş çürümelerine karşı yardımcı bir ürün müdür?

dentroll içeriğinde bulunan Gundelia Tournefortii (Kenger) ve Xylitol sayesinde, diş çürüklerine ve diş eti hastalıklarına neden olan bakteri, virüs gibi zararlı etmenleri engeller. Bu nedenle diş çürümelerine karşı kullanılabilecek eşsiz bir üründür.

dentroll 'ün çocuklarda kullanımı nasıldır?

dentroll 2 yaşından itibaren tüm yaş gruplarında güvenle kullanılarbilir

dentroll yatan hastalarda kullanılabilir mi?

dentroll ile konforlu bir şekilde hem hastanızın ağız sağlığını koruyabilir, hem de bu işi diğer yöntemlerle yapmak için harcadığınız zamandan ciddi anlamda tasarruf edebilirsiniz.

dentroll diş fırçalamanın yerine geçer mi?

dentroll diş fırçanızın yaptığı mekanik temizliği yapmaz. Ancak diş fırçanıza ulaşamadığınız durumlarda ağız içi hijyeninizi sağlar.

dentroll günde en fazla kaç adet kullanılabilir?

Günde iki adet saşe ideal kullanımıdır. Ancak daha fazla sayıda kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

dentroll ağız içi yaralarda kullanılabilir mi?

dentroll ağız içerisindeki diş eti iltihapları, aft ve benzeri yaraların tedavisine ciddi şekilde yardımcı olmaktadır.

dentroll bitkisel içeriği olan bir ürün. Diğer kimyasal ağız bakım ürünlerinin sağladığı hijyeni sağlayabilir mi?

Çoğu ağız ve diş bakımı ürünlerinde yer alan ve insan sağlığı açısıdan ciddi riskler taşıyan maddelerin hiçbiri dentroll'de yer almaz. dentroll içeriğinde bulunan Gundelia Tournefortii, dünya genelinde yayınlanan bir çok tıbbi literatürde yer alan çok özel bir bitkidir. Bundan dolayı diğer ağız bakım ve hijyen ürünlerinden çok daha ciddi bir hijyen sağlamaktadır.